SALL COLLECTION

Biz
Kimiz?

Sall Collection 1980 yılında ev tasarımındaki en sıcak unsur olan dokuya odaklanarak kurulmuştur.

Sall Collection Her mekanda tasarıma yönelik kumaşlar, süslemeler, dekoratif perdelik donanımlar, Mekana ve Kişiye özel perde ve dekorasyon uygulamaları, duvar kaplamaları, mobilyalar, halılar ve daha fazlası için tek bir kaynak yaratmaya kendini adamış ÜRETİCİ bir aile şirketidir, Üretim alanlarımızda 7000m² fabrika alanı mevcuttur. Her kalite ve türde perdelik, döşemelik kumaş ,saçak ve aksesuar ve Nakışlı her kalite kumaş özellikle ipek ağırlıklı üretimini ve tasarım uygulamaları yapmaktadır. Ayrıca mobilya ve duvar kâğıdı üretimin de seçkin partnerları ile üretiminini tasarımda koleksiyoner olarak çalışımaktadır. Ankara, İstanbul ve Katar’ da yer alan toplam 4 adet toptan & perakende sergi alanımız ve satış noktamız bulunmaktadır.

SALL COLLECTION

Fabrika ve
Şirket

Üretim alanlarımızda 7000m² fabrika alanı ile nakış, perde, döşeme, dikiş kumaş, mobilya ve duvar kağıdı kategorileri mevcuttur. Ankara, İstanbul ve Katar’da yer alan toplam 4 adet toptan&perakende sergi alanımız ve satış noktamız bulunmaktadır.

SALL COLLECTION

İhracat

Avrupa, ABD, Güney Amerika, Avusturalya ve Arap Devletleri’ne (özellikle Suudi Arabistan, Katar ve Dubai) bol miktarda ürün ihraç ediyoruz.

1980 yılında başlayan dekorasyon dokuları toptan ticareti ile birlikte Sall Collection özel tasarım mağazalarında ve perakende mağazalarımızda her türlü tasarımcı ve uygulama hizmetlerinin desteği ile satışa sunulmaktadır. Müşterilerimizin dünya çapındaki piyasalardaki seçenekleri de görmesini hedefleyen firmamız, yaratıcı değeri yüksek dünya markalarının ortaklığını kazanmış ve koleksiyonlarını sunmuştur. Dekorasyon dünyasındaki değişen trendleri dikkatle gözlemleyen ve araştıran Sall Collection, her sezon koleksiyonlarını daha da zenginleştiriyor ve çeşitliliğini arttırıyor.